x
Proč minijeřáb Reedyk? Zvedací charakteristiky Příslu‘enství Galerie Video

Proč minijeřáb Reedyk ?

Srovnávat minijeřáb Reedyk s dalšími kompaktními jeřáby které jsou na trhu k dispozici je obtížný úkol. Poměrně často srovnání přejde na detaily, které mají demonstrovat jejich přidanou hodnotu v průběhu operace.

Abychom vám poskytli lepší pohled na silné stránky minijeřábu Reedyk Compactcrane C3410, sestavili jsme seznam 25 vlastnosti, takže si můžete udělat přehled o vlastnostech jeřábu a udělat své vlastní kvalifikované rozhodnutí.

Je zřejmé, že ne všechny ostatní kompaktní jeřáby jsou stejné a ne všechna srovnání se vztahují na každou značku.

Co můžeme zaručit, je, že není žádný jiný soutěžící který může nabídnout jako standard kombinaci
všech výhod charakteristik uvedených níže.

Charakteristiky Reedyk Compactcrane C3410 v porovnání s dalšími minijeřáby do 10tm:
 1. O 42% kratší a o 32% užší
 2. O 45% kompaktnější rozměry
 3. Flexibilní, plynule prodloužitelná ramena podpěr
 4. Bezpečný klopivý moment od zatížení prostřednictvím kontroly stability
 5. Nastavitelné tlaky na opěry
 6. Flexibilní vyklápěcí rameno
 7. O 50% kompaktnější hák na rameni
 8. Hybridní systém pohonu
 9. Mechanické rameno
 10. Rádiové dálkové ovládání
 11. Displej na dálkovém ovládání
 12. Automatické vyrovnání
 13. Zvedněte a převášejte
 14. Šedé pásy
 15. Display na jeřábu
 16. GPS / GSM modul
 17. CAN sběrnice systému
 18. Ukládací prostory pro (zvedací) příslušenství
 19. Tuhý ocelovýplech
 20. Centrální zvedací oko
 21. Vyvážený design
 22. Čistý povrch
 23. Modulární konstrukce
 24. Přímá podpora od výrobce
 25. Snadno ovladatelný a bezpečný
  1. O 42% kratší a o 32% užší
Reedyk Compactcrane je mnohem kompaktnější oproti jeřábům s podobnou nosností. Například: Přepravní rozměry d x š Reedyk C3410 2.900 x 960 UNIC URW506 4.870 x 1.400 Maeda MC405CRME 4.980 x 1.380 Reedyk Compactcrane byl speciálně navržen pro použití v uzavřených prostorech. Díky své kompaktní konstrukci je s ním mnohem snazší manévrování. Jeřáb může projet úzkými otvory o šíři 1 metru. To činí velmi jeřáb velmi univerzálním. Může být dokonce využit v prostorách, kde by jinak byl nutný řetěz s navijákem.
  2. O 45% kompaktnější rozměry
Díky protizávaží, které se otáčí spolu s ramenem, minijeřáb Reedyk vyžaduje maximální prostor pro jeho prodloužitelné opěry 4.400 x 4.100mm. To je o 45% nižší než u srovnatelných jeřábů (např. 5.780 x 5.520 nebo 5.900 x 5.940)
  3. Flexibilní, plynule prodloužitelná ramena opěr
Čtyři nohy mohou být hydraulicky prodlouženy a dvě z nich otočné. Postavení nohou není omezeno jako snad u jiných jeřábů. Všechna ramena lze prodloužit, mohou stát v nejoptimálnějším rozložení - všude tam, kde je k dispozici prostor.
Porovnání 4. Bezpečný klopivý moment od zatížení prostřednictvím kontroly stability
Všechny válce na výsuvných ramenech mají individuální tlakové senzory. Kromě toho je průběžně sledována poloha každé nohy . Na základě údajů z těchto senzorů, momentu zatížení systém zajiš¶ující bezpečnost nepřetržitě monitoruje a omezuje maximální nosnost ve vztahu ke stabilitě, v každé možné poloze jeřábu a konfigurací podpěr. V úzkých prostorách to má za následek, že maximální nosnost je zachována nad plně vysunutou podpěru a optimální, ale snížené nosnosti nad každou zataženou podpěru. Ostatní jeřáby snížují nosnost v celém rozsahu, pokud je snížena délka jedné z podpěr . Toto je podstatný rozdíl v menších prostorech. Díky tomuto unikátnímu bezpečnostnímu prvku je stabilita a nosnost minijeřábu Reedyk optimální za všech okolností, a to i v situacích, kdy konkurenční jeřáby mohou svádět provozovatele k obejít bezpečnostních prvků.
  5. Nastavitelné tlaky na opěry
Využitím displeje stroje, může provozovatel stanovit maximální tlak na opěry (založený na maximálním zatížení podlahy). Kontrola stability automaticky zajistí že bezpečnostní limity stroje budou nastaveny na tuto hodnotu.
Porovnání 6. Flexibilní vyklápěcí rameno
Reedyk Compactcrane má pohyblivé rameno, dovolující první rameno nastavit svisle před 2. ramenem rozšiřujícím se horizontálně. Toto řešení polohování ramene je mnohem pružnější a snadněji přizpůsobitelné podmínkám okolí. Díky vyklápěcímu rameni jeřáb snadněji než jeho konkurenti vykonává zdvihací operace nad stroji / systémy. Minijeřáb může snadno zaparkovat na bližší vzdálenost k překážce. Vzhledem k tomu, že jeřáb může být umístěn v mnohem bližší blízkosti objektu než konkurence, nosnost a provozní rozsah jsou mnohem větší a je potřeba mnohem kompaktnější pracovní prostor než vyžaduje konkurence. Zasunutá délka ramene Reedyk Compactcrane je mnohem kratší, než u konkurentů, čímž umožňuje otáčení v úzkém prostoru. Jiné jeřáby obvykle jsou vybaveny jedním teleskopickým ramenem, jehož zatažené délka je dvakrát tak dlouhá než délka ramene Reedyk Compactcrane.
  7. O 50% kompaktnější hák na rameni
Ve srovnání s konkurenčními konstrukcemi, je konec ramene a vestavěný hák mnohem nižší. Takže náš minijeřábáb vám nabízí vyšší výšku zdvihu pod stropem budovy nebo střechou.
  8. Standardní hybridní pohonný systém
Jako standard, je jeřáb vybaven elektrickým, případně hybridním (dieselelektrickým) systémem pohonu. Hydraulické čerpadlo je poháněno elektromotorem frekvenčně řízeným. Monitorovací systém umožňuje rychlé zvedání lehkých břemen (dle nastavení) a dostatečnou sílu při zvedání těžkých břemen. Unikátní konstrukce dělá jeřáb stejně rychlý jako jiné jeřáby s těžkým a větším naftovým motorem. Minijeřáb vyžaduje pouze zásuvky 16A/400V (jiná napětí na vyžádání). Čerpadlo pracuje přesně s otáčkami potřebnými pro požadovaný pohyb, činnost jeřábu . Čerpadlo je vypnuto, když jeřáb není v provozu, čímž dochází k snižování hluku, spotřeby energie a emisí tepla. Když není k dispozici sí¶ové napětí, vestavěný diesel pohání generátor a zásobuje stroj energií. Jeřáb je vybaven zásuvkami pro připojení pomocných nástrojů, jako jsou dodatečné osvětlení, elektrické vrtačky, svařovací zařízení, čerpadla apod. Konkurenční jeřáby jsou vybaveny dieselem poháněným čerpadlem jako svým hlavním pohonným systémem a s volitelným elektromotorem ve spojení s čerpadlem menšího výkonu.
  9. Mechanický krakorec
Jako příplatkovou výbavu můžeme dodat mechanický krakorec (3 m), který lze nastavit do různých úhlů a je rozšiřitelný až na 5 metrů. S tímto krakorcem jste ještě více flexibilní a můžete přijímat objednávky pro náročné úkoly těžko jiným způsobem dosažitelné.
  10 Standardní dálkové ovládání
Dálkové ovládání řídí všechny funkce (jízdu-pohyb opěr-lzvedání). Všechny funkce jsou plně proporcionální a mohou být provozovány současně a nezávisle na vzdálenosti. To je zásadní pro udržení a zvedání nákladu na určité úrovni při horizontálním pohybu, např. odvíjení / zvedání nebo zkracování / pokládání. Jiné jeřáby umožňují pouze řízení z místa řidiče ručním ovládáním ventilů. Dálkové ovládání dalších jeřábů (z nichž některé pomocí kabelu) obvykle umožňuje ovládat pouze jednu funkci najednou.
  11. Standardní zobrazení na dálkovém ovládání
Radiové dálkové ovládání přichází s displejem zobrazující obsluze údaje o hmotnosti nákladu, zatížení zvedacího válce, zatížení navijáku a stabilitě stroje. Displej poskytuje všechny tyto základní údaje na místě během prováděné operace. Navíc displej informuje o zatížení na jednotlivých opěrách. Na jiných jeřábech je tato informace pouze na displeji operátora, případně v omezené formě na kabelovém dálkovém ovládání.
  12. Standardní automatický nivelátor
Operátor může pověřit nastavením výsuvných opěr systém automatický nivelátor. Tímto způsobem si můžete být jisti, že váha je optimálně distribuována přes všechny opěry. To umožňuje rychlé nastavení stroje. V komplikovaných situacích mohou být opěry nastaveny individuálně.
  13. Zvedněte a přenášete
Náš minijeřáb je schopen se pohybovat s břemenen až 1000 kg po pevné podložce.
  14. Standard bílé stopy
Jako standard podvozek přináší pásy nezanechávající stopy na průmyslových podlahách. Téměř všechny ostatní jeřáby přicházejí s černými pásy jako standard.
  15. Displej na jeřábu
Displej na jeřábu obsahuje informace o napájení, stavu generátoru, teplotě kapaliny a tlaku na podpěrách, čerpadle a zdvihací síle, stabilitě atd.
  16. GPS / GSM modul
Stroj může být vybaven GPS / GSM pomocí kterých můžete najít stroj kdekoli na světě. Systém vám může okamžitě podat zprávu o jeho neoprávněné dopravě. Navíc přístroj může sám zaslat požadavek na požadovanou údržbu, zpráva o hodinách provozu na objednávku, atd. Jako výrobce vašeho jeřábu se můžeme na požádání přihlásit k jeřábu a poskytnout odpovědi na otázky o problémech při údržbě a provádět diagnostiku na dálku.
  17. CAN sběrnice systému
Všechny části komunikují se systémem jeřábu pomocí sběrnice CAN bus. Systém zapůjčený od automobilového průmyslu má za výsledek velmi spolehlivý elektrický operační systém. Všechny komponenty jsou propojeny prostřednictvím minimálních množství kabeláže. Tím se výrazně snižuje pravděpodobnost chyby.
  18. Odkládací schránka na příslušenství
Uzamykatelný úložný prostor naplněný zvedacími pásy, uzavíracími háky a další výbavou pro zvedací práce se dodává jako standard. Najdete zde také šuplík s ručním nářadím která vám umožní rychle (de-) montovat předmět určený ke zvedání.
  19. Tuhý plech
Plechy motorového prostoru jsou těžké, 5 mm silné. To tlumí zvuk, má dlouhou životnost a je poškození odolný. Široké dveře motorovém prostoru umožňují snadný přístup pro údržbu. Jiné jeřáby často přicházejí vybaveny tenkými plechy nebo plastovými kryty s mnohem kratší životnost. Navíc jejich součásti nejsou vždy na dosah ruky pro údržbu.
  20. Centrální zvedací oko
Centrální zvedací oko usnadňuje zvednout minijeřáb pomocí jeřábu, nebo jakéhokoliv jiného zdvihacího zařízení, na jiné patro, korbu, nebo na místo jinak těžko dosažitelné.
  21. Vyvážený design
Všechny součásti minijeřábu Reedyk jsou optimálně sladěné jeden k druhému. Každý detail je funkční a správně vyvážený. Výsledkem je delší životnost a kompaktnější rozměry než které má jakýkoli jiný stroj dostupný na trhu v současnosti.
  22. Čistý povrch
Velká pozornost byla věnována čistému povrchu jeřábu. Zranitelné části jsou řádně chráněny. Stroj nemá žádné výčnělky nebo volné části, které významně snižují možnost poškození při provozu.
  23. Modulární konstrukce
Jednotlivé části stroje mají modulární konstrukci. Všechny části stroje, jako je dieselový generátor, elektrický systém, systém pohonu, rozšiřitelné podpěry, výložník apod. jsou testovány výrobcem. Tím se zvyšuje jejich životnost a snižuje pravděpodobnost poruch. V případě poškození můžou být moduly jednoduše vyměněny což umožňuje rychlé opětovné zprovoznění stroje v minimální době.
  24. Přímá podpora od výrobce
Vzhledem k tomu že jste schopni udržet přímou komunikaci s námi, výrobcem Reedyk Compactcrane, jsme schopni rychle reagovat na vaše konkrétní potřeby. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně údržby a oprav můžete komunikovat přímo s specialistou.
  25. Snadněji použitelný a bezpečnější
Díky unikátní kombinaci výše uvedených inovací, Reedyk Compactrane je snadněji použitelný v obtížných situacích. Tím je vaše práce bezpečnější, rychlejší a jednodušší ve srovnání s tím co nabízejí vaši konkurenti.
 
 
x
x
x
Hledáme obchodní zástupce pro Moravu a Slovensko. V případě zájmu nás kontaktujte mailem na info@annetra.cz